بهترین سین

بهرین سین قرآنی
«سفره هفت‌سین»، سفره ای برای خیرمقدم بهار زیبا و سبز می‌باشد. از خاطرات‌ خوب‌ و ما‌ندنی در آغاز هر سال خاطره «سفره هفت‌سین»‌، «عیدی ‌گرفتن»‌ و ... است. 7 «سین» در سفره «سفره هفت‌سین» است. در «سفره هفت‌سین»‌ با «7 سین» آشنا می شویم؛ در سفره زیر یکی از بهترین «سین»ها است. برای آشنایی با بهترین «سین»، نام سوره و شماره آیه داخل هر «تُنگ ماهی» را پیدا کنید. اولین کلمه ی هر آیه را رو به روی هر ماهی در هر «تُنگ ماهی» بنویسید. در پایان برای همه «7 سین» خوشبختی‌ مانند: «سلامتی، سرافرازی، سربلندی، سرور، سَروَری، سعادت‌، سبزبختی و ...» آرزو کنید و بنویسید. امیدواریم سال 1399 برای شـما بهترین ها رابه همراه آورد و سفره تان بهترین «سفره هفت‌سین» باشد. بهترین سین «سفره هفت‌سین»‌ سلامتی می‌باشد. قدر سلامتی را بیشتر بدانیم.

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ.

«سفره هفت‌سین»، سفره ای برای خیرمقدم بهار زیبا و سبز می‌باشد. از خاطرات‌ خوب‌ و ما‌ندنی در آغاز هر سال خاطره «سفره هفت‌سین»‌، «عیدی ‌گرفتن»‌ و ... است. 7 «سین» در سفره «سفره هفت‌سین» است. در «سفره هفت‌سین»‌ با «7 سین» آشنا می شویم؛ در سفره زیر یکی از بهترین «سین»ها است.  برای آشنایی با بهترین «سین»، نام سوره و شماره آیه داخل هر «تُنگ ماهی» را پیدا کنید. اولین کلمه ی هر آیه را رو به روی هر ماهی در هر «تُنگ ماهی» بنویسید.[1] در پایان برای همه «7 سین»  خوشبختی‌ مانند: «سلامتی، سرافرازی، سربلندی، سرور، سَروَری، سعادت‌،  سبزبختی و ...» آرزو کنید و بنویسید. امیدواریم سال 1399 برای شـما بهترین ها رابه همراه آورد و سفره تان بهترین «سفره هفت‌سین» باشد. بهترین «سین»، «سفره هفت‌سین»‌ سلامتی می‌باشد. قدر سلامتی را بیشتر بدانیم.

کلیک کنید: بهترین «سین»

برای آشنایی با مهارت‌های موردنیازتان در تدریس می‌توانید با کلیک روی هرکدام از موارد زیر، به آن‌ها دسترسی داشته باشید:

https://el.balagh.ir/sites/default/files/field/image/content/nsh-ykh-rwz-z-khls.png

 1. شعر
 2. اردو
 3. مسابقه
 4. گِل‌بازی
 5. کلاسداری
 6. اسباب‌بازی
 7. نقد داستان
 8. جدول قرآنی
 9. پوشش مربّی
 10. قصه‌های قرآن
 11. مهارت «پایان»
 12. مهارت «بازی»
 13. مهارت «شروع»
 14. مخاطب شناسی
 15. پرسش استاندارد
 16. مهارت «تدریس»
 17. مهارت «نویسندگی»
 18. مهارت‌ «قصّه‌گویی»
 19. مهارت «شعرخوانی»
 20. شیوه «تنظیم محتوا»
 21. مهارت «تابلونویسی»
 22. مهارت «رنگ آمیزی»
 23. مهارت «فرزندپروری»
 24. مهارت آموزش «مفاهیم قرآنی»


[1] . پاسخ نامه: 1. رعد، 24،  2. یس، 58،  3. صافات، 79،  4. صافات، 109،  5. صافات، 120،  6. صافات، 130،  7. قدر، 5.


پیوستاندازه
PDF icon بهترین «سین»1.06 مگابایت