ثبت نام دوره آموزشی تربیت مربی مهد کودک قرآنی (ویژه خواهران)

حسین حقیقت
حجت الاسلام والمسلمین حسین حقیقت، رئیس اداره آموزش و تربیت مربی کودک و نوجوان مرکز آموزش های کاربردی، از برگزاری دوره آموزشی مهد کودک قرآنی ویژه خواهران خبر داد .

حجت الاسلام والمسلمین حسین حقیقت، رئیس اداره آموزش و تربیت مربی  کودک و نوجوان مرکز آموزش های کاربردی، از برگزاری دوره آموزشی مهد کودک قرآنی ویژه خواهران خبر داد و گفت: برخی از موضوعات عبارتند از: معرفت شناسی قرآنی، روش های تربیت دینی کودک، آموزش مفاهیم دینی کودکان، روش تدریس و کلاسداری ویژه خرسالان در قالب های نقاشی و ایجاد تفکر خلاق، سرگرمی، بازی کودکان، گِل بازی ،شعر و قصه خوانی.
حجت الاسلام حقیقت افزود: این دوره با حضور اساتید و کارشناسان حوزه کودک و نوجوان به مدت سه هفته برگزار و در پایان گواهینامه دفتر تبلیغات اسلامی اعطا خواهد شد.
رئیس اداره آموزش و تربیت مربی کودک و نوجوان مرکز آموزش های کاربردی، با اشاره به امکان فعالیت تبلیغی شرکت کنندگان بیان داشت: لازم به ذکر است افرادی که این دوره را با موفقیت گذرانده و موفق به اخذ گواهینامه شوند، امکان فعالیت در مهد کودک ها و همچنین راه اندازی مهد کودک را خواهند داشت و در ایام تبلیغ در کنار همسر خود به فعالیت تبلیغی بپردازند.

مهلت ثبت نام:

تا چهارشنبه 5 دی ماه

مکان برگزاری این دوره:
قم، گلزار شهدا ،خیابان هنرستان، کوچه ۳۹، مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم.

جهت ثبت نام در این دوره:
تماس با شماره ۰۲۵۳۱۱۵۴۴۴۶ و ۰۲۵۳۱۱۵۴۴۴۷
و یا ارسال مشخصات به آیدی کانال  morabikodak@ در شبکه پیام رسان سروش.

 

جهت ثبت نام اینجا را کلیک کنید .

 

 

نظرات

سلام علیکم در متن مکان برگزاری دوره رو فقط مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات قید کردین. اما در آگهی 3 تا مکان از جمبه دانشگاه باقر العلوم پردیسان قید شده. بفرمایید کدوم صحیحه. آیا دوره در پردیسان هم برگزار میشه؟ اگه نمیشه، لطفا از آگهی حذفش کنین تا دچار اشتباه نشیم
سلام اگر برای برادران مبلِّغ هم این کارگاه ها اجرا بشه ممنون میشیم.
اموزش قران علاقه دارم
در استان گلستان همچین دوره ی آموزشی بر گذار میشه؟
این برنامه فعلا در قم برگزار می شود.
باسلام متاسفانه تازه آگهی رو دیدم دوره ی بعدیش کی هست که ما هم بتونیم شرکت کنیم؟
https://el.balagh.ir/news/1039