دوره مجازی نقد و بررسی الحاد معاصر

الحاد

مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی دوره مجازی نقد و بررسی الحاد معاصر را برگزار می‌کند
 

«الحاد جدید» یکی از اقسام الحاد می باشد  که در دوران معاصر مطرح شده است. سام هریس، دنیل دنت، ریچارد داوکینز و کریستوفر هیچنز از جمله مهترین افرادی هستند که در ترویج این نوع از الحاد نقش بسزایی داشته اند. این نوع از الحاد با تکیه بر بعضی دستاورها و تفاسیر جهتدارِ علمی، مدعی دلائلی بر علیه خداباوری بوده و به نوعی یک جنبش رادیکال ضد دین با رویکردی تهاجمی محسوب می شود.

دوره فشرده نقد و بررسی الحاد معاصر با هدف تحلیل و بررسی انتقادی رویکردهای الحادی در دوران کنونی با تاکید بر الحاد علم‌ بنیاد، آماده و ارائه گردیده و امید است با  زمینه سازی آشنایی دانش‌پژوهان ارجمند با این حوزه از الحاد و نقد آن، در جهت دانش افزایی و مقابله با ترویج افکار انحرافی در جامعه سهمی ولو کوچک را ایفا نماید.

سرفصل ها و اساتید این دوره را می توانید در ذیل همین صفحه مشاهده نمایید.

هدف از برگزاری دوره:

  • تحلیل و بررسی انتقادی رویکرد های الحادی معاصر به ویژه آشنایی عمیق و توانایی نقادی الحاد مدرن و علمی ( بر اساس الهیات و فلسفه اسلامی)
هزینه ثبت نام مبلغ 120 هزار تومان به شماره کارت زیر به نام معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، واریز و رسید را به کاربری ( https://eitaa.com/admin_el ) در ایتا ارسال نمایید.

 

6037997750008295
 

ثبت نام نهایی مشروط به ارسال رسید واریزی می‌باشد.

 

مزایا:

  • صدور گواهینامه معتبر  

    شماره تماس: 02531156361
نحوه برگزاری:
مجازی
مدت زمان:
45ساعت
مهلت ثبت نام:
زمان شروع دوره:
دوره شروع شده است
زمان اتمام دوره:
1403/06/31
سامانه آموزش مجازی
راهنمای ثبت نام
ارتباط با کارشناسان
گواهی دیجیتال
ایتا روبیکا